news

Concert THCulture - Old Sub Culture Tour - Kraków RE - 17.10.2015

Concert THCulture 17.10.2015 Kraków - Club RE

Canal666 and RE invites you to a concert Trance Human Culture!

New Album THCulture - Old Sub Culture

OLD SUB CULTURE - the newest child of TRANCE HUMAN CULTURE. Further step in extending beyond the music trance-noise-hc-punk. Energetic guitar and polirhythmical drums grooves dressed in electronic skeleton - this is a result of cooperation of Yogi (ex SMAR SW, Didgeridoodigital) and Zurek (ex Agressiva 69, ex Jesus Chrysler Suicide). As always THCulture's texts and graphical covers constitute the ideological supplement for the music - twisted mix of hc punk, scream poetry and ethno - noise. Energy content in words and sounds Trance Human Culture is a provocation for expanding the own awareness, invitation to the dance of the body and the thoughts...

THCulture - Old Sub Culture - Liturgia

17.10.2015 8:00pm, Kraków - Club RE

THCulture

trance-noise-hc-punk

ENTRY: 20 pln, new album THCulture - Old Sub Culture as a gift :)

Club Re - ul. św. Krzyża 4, 31-027 Śródmieście, Kraków, Poland

 • 4 comments
  1. junior | 2015-10-19 12:10:33 - PL

  Cześć Robi, dzięki za ciekawe i miłe rozkminy pokoncertowe w Krakowie. Fajnie było Cię wreszcie poznać. Osłuchuję namiętnie nową płytę i już rozumiem twoje porównanie do Samobójstwa, dobrze dopracowana i zalega w uszach na długo :) Naprawdę dobra robota. Pozdrawiam i mam nadzieję, że będzie okazja jeszcze kiedyś się spotkać.

  2. yogi | 2015-10-19 19:47:34 - PL

  Dzięki za zajebisty wieczór i myślę, że będzie okazja się spotkać i pogadać (nie często można mieć takich kompanów jak Ty i reszta chłopaków do nocnej rozkminy) - Jurkowi z Re się podobało więc pewnie zrobimy powtórkę :) Trzymaj się. Pozdrawiam

  3. wars colors primitives | 2015-10-20 12:26:47 - PL

  Chcę bardzo podziękować za koncert w Krk sprzed kilku dni. To było unikalne doświadczenie móc usłyszeć THCulture w pełnej esencji po raz pierwszy na żywo, mimo, że karmię się Waszymi tekstami od 15 lat. To niesamowite, że przez ten czas, w moim subiektywnym odczuciu, nic się w Was, w Tobie Yogi nie zmieniło. Tzn. na pewno zmieniło się wiele, ale ten sam wkurw, bezpretensjonalna surowizna, teksty bezpośrednio dotykające uniwersum naszej samotnej egzystencji - to wszystko mimo upływu czasu pozostaje autentyczne. Jak dla mnie projekt THCulture to od wielu lat na polskiej scenie umownie zwanej hc-punk jedyny taki, który się nie boi i który poza te ramy wyszedł od początku istnienia. Wielki respekt za to. Wspieram dalsze działania projektu szukając wyjścia z matrixowskiej matni.

  4. yogi | 2015-10-20 18:20:31 - PL

  ja jak wino im starsze tym klarowniejsze i lepsze ;) dziękujemy wszystkim uczestnikom, klubowi Re i przemiłej koleżance z noclegu, który zaczął się o świcie ;)

 • write comment
  !!! Human Verification Answer Required!

news

website no use cookies, no spying, no tracking
device: computer
country · city: US · Ashburn
browser: CCBot 2 · platform:
counter: 0 · online: 666
created and powered by:
00:00
00:00
close